cs / en / ru

Cagem

Cagem О компании Технологические исследования и разработки

Технологические исследования и разработки

Naše služby:

Společnost CAG Electric Machinery se zaměřuje na komplexní dodávky v oboru elektrických pohonů. Služby, které našim zákazníkům nabízíme, obsáhnou veškeré potřeby náročných zákazníků, kteří vyžadují implementaci kompletních pohonů do složitých průmyslových celků. Jsme připraveni nabídnout prvotřídní servis orientovaný na segmenty energetiky, vodního hospodářství, vzduchotechniky průmyslových podniků, zemědělství a v neposlední řadě kompletní dodávky do oblasti prvovýroby.

Výzkum a vývoj:

Výzkumná a vývojová činnost v oboru elektrických pohonů a její ověřování ve výrobním procesu představují základy budoucího úspěchu značky CAG. V oblasti vývoje se zaměřujeme na implementaci nových vývojových trendů a inovativní návrhy ověřujeme před uváděním na trh v mnoha náročných zkušebních testech.

Výroba:

Kvalita produktů CAG vychází především z úzkého spojení výroby a vlastními vývojovými pracovišti. Neustálá kontrola používaných materiálů a dodržování výrobních procesů se odráží ve špičkovém dílenském zpracování. Moderně vybavené strojní a montážní závody disponují dostatečnou kapacitou pro výrobu i těch nejsložitějších produktů. Součástí výrobních provozů jsou i moderně vybavené zkušebny, z nichž největší umožňuje provádět zkoušky strojů s příkonem až 12 MW.

Inženýring:

  • Projekční, konstrukční a výpočtové práce
  • Zpracování technických nabídek a provozní dokumentace
  • Dodávky kompletních elektrických pohonů včetně měřicí a regulační techniky, řídicích systémů apod.
  • Kompletní realizace pohonů „na klíč“
  • Montáž, uvádění do provozu, zkoušení, zaškolování obsluhy
  • Poradenství a konzultace

Servis:

Naše servisní služby jsou zajištovány po celou dobu životnosti strojů. Cílem těchto služeb je především zabránit nežádoucím a nenadálým odstávkám a tak pomoci k dosažení jejich optimálního využití. Díky diagnostické technice jsme schopni s předstihem odhalit náznaky opotřebení strojů a doporučit řešení vašeho problému. V našich servisních centrech jsme schopni provádět vše od běžné údržby a drobných oprav až po generální opravu jednotlivých komponentů. Disponujeme také dostatečným počtem polních mechaniků, kteří jsou schopni provést opravu přímo na místě za pomoci specializovaných servisních vozidel. 

Náhradní díly:

Trvalou výkonnost, kvalitu a bezpečnost vašeho stroje vám zajistí pouze originální náhradní díly schválené a dlouhodobě kontrolované výrobcem. Proto pro vás zajišťujeme kompletní skladovou zásobu nejčastěji používaných dílů. Dodávky jsme schopni zajistit do 24 hod. od objednávky.